16.11.2011 r. – prace na sieci wodociągowej

W związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 16 listopada 2011 r.  od godziny 8:00 do godziny 10:00 mieszkańcy budynków oraz lokale usługowe przy ulicy Braci Gierymskich i Kutrowskiego 28-46 będą pozbawieni wody. Prosimy o wcześniejsze zaopatrzenie się w wodę do celów gospodarczych.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Prace zostały zakończone, dostawę wody wznowiono o godz. 9:30

Pozostałe Aktualności

Montujemy kolejne poidełko.

Wykonaliśmy już prace ziemne, wpięcie do sieci wodociągowej i zabudowaliśmy studnię wodomierzową pod nowe poidełko na placu zabaw przy ul. Szymanowskiego. W kolejnych dniach wylejemy

Zobacz więcej
ZWiK Oława

Kolejny etap za nami!

Z przyjemnością informujemy, że w minionym tygodniu kontynuowano kolejne etapy prac konserwatorskich związanych z rekonstrukcją rzeźby Tadeusza Tellera na Skwerze im. Adama Wójcika w Oławie.

Zobacz więcej

Harmonia natury w każdej kropli

Oławska Średniozmineralizowana

K+ POTAS - 4,55 mg/l

Wspiera prawidłową pracę mięśni oraz reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową. Idealny dla aktywnego stylu życia.

2+ Ca WAPŃ 84,5 mg/l

Budulec zdrowych kości i zębów, który pomaga zachować sprawność ruchową. Niezastąpiony w codziennej diecie.

Szklanka wody 01 - bez tla

CL- CHLOR 15,0 mg/l

Niezbędny dla utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej i wspomagania procesu trawienia. Dba o komfort układu pokarmowego.

MG 2+ MAGNEZ 14,75 mg/l

Naturalny sprzymierzeniec w redukcji zmęczenia i stresu. Wspiera układ nerwowy i odpornościowy każdego dnia.