Opublikowany: 1, czerwiec, 2015, przez: Dariusz Piaskiewicz

Dostawa dwóch rozdzielni przepompowni oraz wykonanie automatyki, sterowania i monitoringu dla dwóch przepompowni wybudowanych w ramach zadań pn.: Budowa sieci wodociągowej i kanalizacja sanitarnej w rejonie ul. Serdecznej i ul. Łagodnej w Oławie oraz Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Borsuczej i ul. Wilczej w Oławie

Znak sprawy JRP/15/P/2015                                                                                     Oława dnia 01.06.2015 r.

Informujemy, że w dniu 29 czerwca 2015 r. została podpisana umowa na dostawę dwóch rozdzielni przepompowni oraz wykonanie automatyki, sterowania i monitoringu dla dwóch przepompowni wybudowanych w ramach zadań pn.: „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacja sanitarnej w rejonie ul. Serdecznej i ul. Łagodnej w Oławie” oraz „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Borsuczej i ul. Wilczej w Oławie”

 

Dostawcą jest firma FORSYS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul Robotniczej 72.

2015.06.29 Foto na stronę podpisanie umowy FORSYS

 

Oława, dnia 17.06.2015 r.

Zamawiający w dniu dzisiejszym zamieszcza rozstrzygnięcie przetargu. Szczegóły w pliku Rozstrzygnięcie przetargu

 

Oława, dnia 01.06.2015 r.

Zamawiający w dniu dzisiejszym zamieszcza ogłoszenie wysłane do BZP szczegóły w pliku  wraz z kompletną dokumentacją przetargową. Szczegóły w pliku Ogłoszenie o zamówieniu

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.