#

Galeria Dni Otwartych w ZWiK 2016

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie serdecznie dziękuje wszystkim Państwu, którzy odwiedzili nasz Zakład podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W ciągu 2 dni, na terenie naszych obiektów (oczyszczalni ścieków i zakładu uzdatniania wody) gościliśmy blisko 800 dzieci ze szkół z terenu Oławy oraz okolic, które miały okazję zapoznać się z naszymi osiągnięciami i nowoczesnymi obiektami wybudowanymi z wykorzystaniem środków unijnych.

W towarzystwie Zwikusia zachęcaliśmy do udziału w grach i zabawach aktywujących ruch i zdrowy tryb życia zachęcając równocześnie do spożywania Oławskiej Średniozmineralizowanej – podstawowego produktu Spółki.

Dodatkowo każda grupa mogła wziąć udział w konkursie plastycznym ZWiK Art. pod nazwą „Oławska Średniozmineralizowana – zdrowie na wyciągnięcie ręki”. Wykonane przez dzieci i młodzież szkolną prace obrazujące to hasło (wymalowane farbami ogromne balony) będą brały udział w głosowaniu internetowym, dla którego zwycięzców, jak co roku przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

W bieżącym roku, w charakterze współorganizatora gościliśmy również Straż Miejską, której funkcjonariusze, w drugim dniu naszych Dni Otwartych, opowiadali o bezpieczeństwie nad wodą.

Cieszymy się, że ponownie mogliśmy Państwa gościć i w wesołej atmosferze zaprezentować efekty naszej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości

Ta strona została wyświetlona już 5914 razy
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.