Konkurs ZWiK Art

Z wielką przyjemnością informujemy, iż konkurs plastyczny ZWiK Art pod nazwą „Oławska Średniozmineralizowana – zdrowie na wyciągnięcie ręki” został rozstrzygnięty.

Organizator konkursu po sprawdzeniu i podliczeniu wszystkich oddanych do dnia 10.06.2016 r. do godziny 24:00 drogą internetową głosów przyznał następujące nagrody:

1 nagroda dla klasy 3D z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Oławie wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

2 nagroda dla klas 2E i 3C z Gimnazjum nr 3 w Oławie wycieczka do Humanitarium – Ogrody Doświadczeń we Wrocławiu

3 nagroda dla klasy 2B z Liceum Ogólnokształcącego nr I w Oławie wycieczka do Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu

nagroda specjalna dla klasy 3A ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Oławie wycieczka do centrum wiedzy o wodzie „Hydropolis” we Wrocławiu

Ogłoszenia wyników oraz uroczystego wręczenia nagród, w formie symbolicznych biletów i pamiątkowych statuetek, dokonał w dniu 21.06.2016 r. Prezes ZWiK Sp. z o.o. w Oławie Pan Krzysztof Pękala w towarzystwie Zwikusia i pracowników Spółki.   Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom konkursu za wykonane podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich w ZWiK  na balonach prace plastyczne, a zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy.   Poniżej zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia nagród oraz galerii nagrodzonych prac.

Wręczenie nagrody za zajęcie 1 miejsca

1_nagroda_ kl_3D_ZSP2_male

1_nagroda_ZSP NR2 kl. 3D_male

Wręczenie nagrody za zajęcie 2 miejsca

2_nagroda_kl_2E_i_3C_Gim3_male

2_nagroda_NR3 kl. 3c i 2e_male

Wręczenie nagrody za zajęcie 3 miejsca

3_nagroda_kl_2B_LO_male

3_nagroda_LO_nr_1_2B_male

Wręczenie nagrody specjalnej

nagroda_specjalna_kl_3A_SP5_male

nagroda_specjalna_SP5 3A_male

 

Plakat_ZWiK_Art_2016 m

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.