Opublikowany: 19, styczeń, 2022, przez: Grzegorz Zienkiewicz

Kontakt z Biurem Obsługi Klienta w dniu 20.01.2022 r. drogą zdalną.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie uprzejmie informuje, iż  w dniu jutrzejszym tj. 20.01.2022 r. kontakt telefoniczny ze Spółką będzie realizowany za pośrednictwem  numerów: 664-979-145, 662-159-028.

Jednocześnie przypominamy, iż obsługa bezpośrednia w Biurze Obsługi Klienta jest nadal zawieszona do odwołania.

Prosimy o kontakt przez internetowe Biuro Obsługi Klienta – iBOK, telefonicznie pod w/w numerami telefonów, bądź drogą email: bok@zwik.olawa.pl

Prosimy o podawanie odczytów wodomierzy poprzez internetowe Biuro Obsługi Klienta – iBOK, sms lub drogą email ze zdjęciem wskazań urządzenia. Stan licznika prosimy przekazywać w terminie, w którym zazwyczaj dokonuje tego osobiście nasz pracownik. Wraz z wskazaniami wodomierzy prosimy także o przekazywanie Państwa adresów email, na które zwrotnie zostanie wysłana stosowna faktura. Prosimy o terminowe dokonywanie płatności.

Podawanie stanów wodomierzy w/w drogą dotyczy odbiorców posiadających umowę o zbiorowe zaopatrzenie w wodę lub odprowadzanie ścieków z naszą Spółką.

Za utrudnienia przepraszamy.

Prosimy o wyrozumiałość.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.