Opublikowany: 5, listopad, 2020, przez: Grzegorz Zienkiewicz

Dementujemy oskarżenia o roznoszeniu Covid-19

Wobec rozpowszechnianych w mediach nieprawdziwych informacji, które szkalują dobre imię pracowników Spółki, zapewniamy, iż prace wynikające z obowiązku ustawowego, związane z wymianą wodomierzy prowadzone są w ścisłym rygorze sanitarnym, przy spełnieniu wszelkich niezbędnych zasad przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2.

Informacje zamieszczane w mediach społecznościowych i zewnętrznych serwisach informacyjnych o roznoszeniu przez ZWiK choroby Covid19 a także o jakimkolwiek  zmuszaniu pracowników do wymiany wodomierzy nie polegają na prawdzie.

Z całą stanowczością oświadczamy, że nasi pracownicy nie wchodzą na teren nieruchomości, jeżeli nie zostaną do niej wpuszczeni a przede wszystkim wówczas kiedy zostaną poinformowani o fakcie  przebywania na terenie nieruchomości osób chorych lub poddanych kwarantannie. Powiadomienie o powyższym jest obowiązkiem osoby odbywającej kwarantannę.

Zasady bezpieczeństwa przy wymianie wodomierzy zamieszczone są na głównej stronie niniejszego serwisu i można się z nimi zapoznać także tutaj.

Prosimy o zrozumienie dla naszych działań i przyjęcie zapewnienia, iż zależy nam na zdrowiu i bezpieczeństwie zarówno Państwa jak ich naszych pracowników.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i prosimy pełną współpracę w wymianie urządzeń z przestrzeganiem m.in. 3 zasad: – dystans, dezynfekcja, maseczka.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.