Opublikowany: 6, wrzesień, 2023, przez: Grzegorz Zienkiewicz

Informacja o pracach w ul. Nowoosadniczej w Oławie

W związku z obecną budową ronda na ul. Lipowej – ul. Kutrowskiego i utrudnieniami w ruchu z tym związanymi, Spółka realizuje zaplanowaną wymianę sieci wodociągowej w ul. Kutrowskiego, od nowobudowanego ronda aż do skrzyżowania ul. Kutrowskiego – ul. Nowoosadniczej i ul. Lwowskiej. Dzięki współpracy z wykonawcą prac drogowych na rondzie – firmą Berger Bau Polska Sp. z o.o. udało się realizować zarówno obie inwestycje jak i ograniczyć związane z tym utrudnienia w ruchu dla mieszkańców.

Z uwagi na konieczność zapewnienia mieszkańcom tego rejonu miasta, tj. Lipowej, Kutrowskiego, Lwowskiej, Nowosadniczej i Osadniczej stałej dostawy wody w trakcie   wymiany sieci wodociągowej oraz przebudowy węzłów na sieci na skrzyżowaniu ww. ulic jak również koniecznością dostosowania się z naszymi pracami do robót drogowych na rondzie, ustalony został harmonogram robót oraz ustalona została z wykonawcą ronda firmą Berger Bau Polska Sp. z o.o.  kolejność i zakres naszych prac na sieci.

Niestety, praktycznie już w ostatnim okresie realizacji naszych prac, przez okres dwóch dni, utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Kutrowskiego i ul. Nowoosadniczej nieco się nasiliły, za co mieszkańców bardzo przepraszamy.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.