Opublikowany: 16, sierpień, 2022, przez: Grzegorz Zienkiewicz

Informacja o utrudnieniach na ul. B. Chrobrego przy moście w związku z pracami

W związku z pracami w ul. B. Chrobrego, prowadzonymi wspólnie z DSDiK (Dolnośląską Służbą Dróg i Kolei), ZWiK Sp. z o.o. w Oławie uprzejmie informuje, iż w dniach od 17 do 19 sierpnia bieżącego roku wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i pieszym oraz ustanowiona zostanie tymczasowa organizacja ruchu:

  1. ruch w drodze wojewódzkiej nr 396 tj. ulica B. Chrobrego przy moście: ruch prowadzony będzie wahadłowo przy wykorzystaniu sygnalizacji świetlnej,
  2. wjazd/wyjazd z ulicy Rybackiej (prawa i lewa strona przy moście) z uwagi na ruch wahadłowy w ulicy B. Chrobrego, ruch będzie mocno utrudniony,
  3. w okolicy mostu w ul. B. Chrobrego, z ww. powodów, ruch pieszy będzie odbywał się z utrudnieniami – możliwe zablokowanie chodnika po lewej stronie ww. ulicy przed wjazdem na most.

W związku z powyższym prosimy Państwa o cierpliwość i korzystanie z innych ciągów komunikacyjnych w tych dniach poruszania się w tym rejonie.

Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.