Opublikowany: 12, czerwiec, 2020, przez: Grzegorz Zienkiewicz

Informacja w sprawie nocnych prac związanych z usuwaniem awarii zasilania ZUW w Nowym Otoku

ZWiK uprzejmie informuje, że wczorajszej nocy (tj. z czwartku na piątek) została przeprowadzona i pomyślnie zakończona wymiana głównego przewodu zasilającego Zakład Uzdatniania Wody w Nowym Otoku. O godz. 4:00 dostawa wody dla miasta została wznowiona.

Wymiana przewodu zasilającego była kolejnym etapem usuwania skutków wtorkowej awarii powodującej wstrzymanie dostawy wody. Dalsze, niezbędne prace techniczne, nadal będą kontynuowane przez nasze służby techniczne, a ich celem będzie wymiana elektronicznych układów sterowniczych. Działania te nie powinny powodować zakłóceń w dostawie wody.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację i za utrudnienia jakie wystąpiły – szczególnie we wtorek, w dniu awarii.

Jednocześnie serdecznie zachęcamy Państwa do korzystania z naszego systemu powiadamiania o awariach – BASiA, który za pomocą krótkich wiadomości sms umożliwia uzyskiwanie informacji o występujących zakłóceniach i przerwach w dostawie wody.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.