Opublikowany: 11, wrzesień, 2013, przez: Piotr Kusiak

Można już przyłączać się do sieci w Nowym Otoku

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka uzyskała od Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego zgodę na użytkowanie inwestycji pn.: „Budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej w dzielnicy Nowy Otok Zachód (zadanie 1)”. W związku z powyższym mieszkańcy:
ul. Szmaragdowa, Szafirowa, Bursztynowa, Turkusowa, Perłowa, Kryształowa, Diamentowa, Jantarowa, Malachitowa, Rubinowa, Nowy Otok mogą podłączać się do nowowybudowanych sieci: wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej.

Wszystkich Państwa zainteresowanych wpięciem do nowowybudowanej sieci wodociągowej lub sieci kanalizacji sanitarnej serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta, które czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 oraz dostępne pod nr telefonu (71) 303 95 30 lub (71) 303 95 37.
W zwiazku z powyższym zapraszamy Państwa do skorzystania z usługi „Kompleksowe wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych” więcej szczegółów tutaj.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.