Opublikowany: 10, grudzień, 2014, przez: Piotr Kusiak

Skutki płukania magistrali wodociągowej

Informujemy, iż w związku z czyszczeniem magistrali wodociągowej, prowadzonym przez naszą Spółkę w dniach od 4 do 12 grudnia br. mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody (spadki ciśnienia, jej zanik i przebarwienia). Skutkiem powyższego nasi Klienci mogą obserwować zakłócenia w pracy np. kotłów grzewczych.W uzasadnionych przypadkach, wymagających interwencji serwisanta bądź w przypadkach zaistnienia innych związanych z płukaniem magistrali szkód, Spółka informuje, że dzięki posiadanej polisie ubezpieczeniowej ma możliwość pokrycia ich kosztów.

Ewentualne Państwa reklamacje prosimy składać osobiście w Biurze Obsługi Klienta naszej Spółki czynnym codziennie w godz. od 7 do 15. Zapewniamy, że każdy przypadek zostanie szczegółowo przeanalizowany.

Przepraszając Wszystkich Naszych Klientów za zaistniałe utrudnienia i niedogodności serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Spółki a w przypadku pytań do osobistego kontaktu Biurem Obsługi Klienta, bądź telefonicznego pod numerami telefonów: 71 303 95 30, 71 303 95 37.

Ta strona została wyświetlona już 702 razy
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.