Opublikowany: 8, sierpień, 2016, przez: Sylwia Kowalska

Uwaga na złodziei! Podszywają się pod pracowników wodociągów!

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie ostrzega przed oszustami podających się za naszych pracowników! Złodzieje wchodzą do mieszkań pod pretekstem sprawdzenia ciśnienia wody w mieszkaniu, wymiany pionów, wystąpienia awarii wodociągowej lub sprawdzenia jakości wody, a potem te mieszkania okradają.

Dbaj o własne bezpieczeństwo! To musisz wiedzieć!

Pracownicy ZWiK Sp. z o.o. w Oławie uprawnieni do kontaktu z Klientami w ich mieszkaniach posiadają przy sobie  legitymację służbową zawierającą: numer legitymacji, zdjęcie pracownika, imię i nazwisko pracownika, pisemne upoważnienie dla pracownika z podstawą prawną oraz z pieczęcią i  z podpisem Prezesa Spółki.

Szanowni mieszkańcy w przypadku jakichkolwiek podejrzeń każdy z Państwa może zweryfikować tożsamość pracownika Spółki kontaktując się telefonicznie z naszym Biurem Obsługi Klienta w godzinach jego pracy od 7 do 16 pod numerami telefonów 71 303 95 30, 71 303 95 37 lub pod całodobowym numerem pogotowia wodno-kanalizacyjnego 994.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.