Opublikowany: 17, wrzesień, 2015, przez: Dariusz Piaskiewicz

Ważna informacja dla mieszkańców Nowego Otoku!

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie uprzejmie informuje, iż od przyszłego tygodnia firma Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. z Sosnowca (dawniej Energopol Południe S.A.) będzie usuwać wady nieprawidłowo ułożonej sieci kanalizacji sanitarnej podciśnieniowej na obszarze Nowego Otoku.
W celu ograniczenia uciążliwości prac dla mieszkańców będą one realizowane etapami pod ścisłym nadzorem ZWiK. W pierwszej kolejności prace będą prowadzone na ulicach Malachitowej i Diamentowej .Wykonawca został zobowiązany do zapewnienia ciągłego odbioru ścieków, należytego dbania o stan nawierzchni dróg oraz do zminimalizowania ograniczeń w dostępie do posesji.
W przypadkach wymagających naszej interwencji prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu p. Tomaszem Kułakowskim pod numerem 662 159 074 lub z biurem obsługi klienta ZWiK tel. 71 303 95 30 lub 71 303 95 37. Szczegóły dotyczące bieżących postępów i planów robót będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowe w zakładce Fundusze Unijne/Kontrakt 1 Nowy Otok. Szczegółowe informacje tutaj.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.