Opublikowany: 19, lipiec, 2023, przez: Jacek Mruklik

Zaciszna Strefa Relaksu przy ulicy Zacisznej

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie informuje, iż nasz obiekt – Zaciszna Strefa Relaksu przy ulicy Zacisznej, właśnie podlega renowacji. W jej ramach odnawiamy drewnianą konstrukcję oraz odtwarzamy powłoki lakiernicze drewnianych elementów ławek. Efekty będą widoczne już za kilka dni.

Zraszacze, w chwili obecną są jeszcze wyłączone z użytkowania, lecz po renowacji obiektu będą czynne i będzie można z nich korzystać w dniach z wysokimi temperaturami powietrza.

Informujemy ponadto, że poza powyższą strefą relaksu, na terenie miasta zainstalowaliśmy i uruchomiliśmy zraszacze i stałe kurtyny wodne na terenie Skate Parku w parku miejskim, na miasteczku ruchu drogowego oraz na placu przy ulicy Młyńskiej.

Dla naszych mieszkańców realizujemy kolejne, podobne inwestycje przy łączniku ul. Sportowej i ul. Chrobrego oraz na Skwerze im. Adama Wójcika.

Na terenie Oławy, miejscach wskazanych na mapie w linku, czynnych jest dla Państwa także 18 zdrojów do picia wody bezpośrednio z sieci wodociągowej. Zdroje są systematycznie czyszczone a woda nadzorowana przez akredytowane laboratorium Spółki i przez Sanepid. Mogą z nich korzystać także zwierzęta 😊

Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych obiektów i do spożywania orzeźwiającej, smacznej i zdrowej Oławskiej Średniozmineralizowanej.

 

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.