Opublikowany: 2, kwiecień, 2014, przez: Piotr Kusiak

ZWIKUŚ

zwikus
Na uroczystym podsumowaniu konkursu wielkie zainteresowanie wzbudziła niezwykła postać, którą można było spotkać w Sali Rajców oraz przed wejściem do Ratusza. Tym niecodziennym gościem był Zwikuś – pierwszy oławski superbohater.

Zwikuś pojawił się w Oławie, aby wspierać jej mieszkańców w walce o czyste środowisko naturalne. Oprócz tego jednym z jego głównych zadań jest informowanie oławian, zwłaszcza najmłodszych, o znaczeniu wody w życiu ludzi oraz o jej zaletach i cechach.

Mieszańcy naszego miasta będą mogli często spotkać Zwikusia w szkołach oraz  na zbliżających się, corocznych, miejskich imprezach. Wkrótce Zwikuś zostanie gwiazdą kampanii informacyjnej, w której będzie zachęcał mieszkańców Oławy do picia Oławskiej Średniozmineralizowanej.

Oławska Średniozmineralizowana to woda, którą każdego dnia macie Państwo do dyspozycji w swoich domach. Jest ona wydobywana z dziesięciu, prawie 100 metrowych studni głębinowych i bez przegotowania, charakteryzuje się niezwykłymi walorami smakowymi i mineralnymi. Mając tak wspaniałą wodę ZWiK postanowił nadać jej nazwę, która odzwierciedla jej skład mineralny, podkreślając w ten sposób jej najwyższą jakość oraz zalety.

tabelka

Woda dostarczana przez ZWiK charakteryzuje się nie tylko doskonałymi parametrami, ale jest przy tym niedroga. To jedna z najtańszych wód wodociągowych dostarczanych w polskich miastach.

Jej litr kosztuje tylko 0,37 grosza. Dla porównania litr wody butelkowanej kupowanej przez Państwa w sklepach kosztuje ponad  1  zł co czyni Oławską Średniozmineralizowaną ponad 270 razy tańszą i bezkonkurencyjną.

Już wkrótce otrzymacie Państwo jeszcze więcej informacji na temat naszej wody. A pomoże nam w tym nasz przyjaciel Zwikuś. Wypatrujcie go na ulicach Oławy!

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.