Promocja w ZWiK Sp. z o.o. w Oławie – „Wybuduj dziś, zapłać za rok”

Ogłoszenie ZWIK Promocja

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie  uprzejmie informuje, iż od 3 marca br. rusza wiosenna promocja na wybudowanie przyłączy kanalizacji sanitarnej pod nazwą „Wybuduj dziś, zapłać za rok”.

Celem Promocji jest uzyskanie efektu ekologicznego polegającego na przyłączeniu wymaganej liczby osób do sieci kanalizacji sanitarnej, wybudowanej w ramach realizacji Projektu pn. „Modernizacja oczyszczalni ścieków oraz budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w mieście Oława”. Projekt uzyskał dofinansowanie z Funduszu Spójności Unii Europejskiej.

Promocja dotyczy mieszkańców z rejonu Nowego Otoku, którzy mają możliwość przyłączenia do sieci wybudowanej w ramach Projektu zgodnie z załącznikiem do Regulaminu Promocji dostępnym tutaj: zał 1 Wykaz nieruchomości objętych Promocją 07_03_2016.

Promocja umożliwia przyłączenie do profesjonalnego systemu kanalizacji sanitarnej i dzięki temu bezproblemowy oraz bezobsługowy odbiór ścieków. Wymierną korzyścią takiego rozwiązania są dużo niższe koszty odprowadzania ścieków, w porównaniu z eksploatacją i wywozem ścieków z zbiorników bezodpływowych. Kalkulacja porównawcza obu rozwiązań wskazuje, iż średnie koszty inwestycji w budowę przyłącza mogą zwrócić się już po 3 latach. Dodatkowym, bezspornym atutem Promocji jest kompleksowe wykonanie przyłącza przez zawodowego wykonawcę jakim jest ZWiK Sp. z o.o. w Oławie, począwszy od sporządzenia projektu, dokonanie wszelkich niezbędnych uzgodnień, po fizyczne wybudowanie i odbiór przyłącza. Odroczenie płatności i rozłożenie jej na raty jest przy tym bardzo atrakcyjną formą planowania kosztów, która umożliwia inwestorom przez rok oszczędzać środki finansowe na zapłatę za budowane przyłącze.

W ramach Promocji osoby, które zlecą ZWiK Sp. z o.o. w Oławie wykonanie przyłącza do ich nieruchomości, mogą uzyskać rozłożenie za nie płatności, nawet na 12 nieoprocentowanych rat z terminem spłaty pierwszej raty po roku od wybudowania przyłącza.

Promocja trwa do 30 kwietnia br.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Regulamin i szczegóły Promocji zamieszczamy poniżej.

30.03.2016 r. – Organizator przedłuża termin promocji do dnia 30 kwietnia 2016 r. i wprowadza zmianę w Regulaminie Promocji – termin określony w § 1 ust. 5 zmienia się na 30 kwietnia 2016 r. Zmieniony Regulamin Promocji zamieszczamy poniżej.

REGULAMIN PROMOCJI zmieniony 29.03.2016r

07.03.2016 r. – Organizator dokonuje aktualizacji wykazu nieruchomości objętych Promocją załączając zmieniony załącznik nr 1 do Regulaminu

zał 1 Wykaz nieruchomości objętych Promocją 07_03_2016

Ta strona została wyświetlona już 1697 razy
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.