ZDROJE ULICZNE URUCHOMIONE!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uprzejmie informujemy, iż w związku z wysokimi temperaturami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich spragnionych Oławskiej Średniozmineralizowanej oraz wszystkich osób aktywnie fizycznie spędzających czas na świeżym powietrzu, uruchomiliśmy na terenie naszego miasta uliczne zdroje do wody pitnej.

Aktualna sytuacja epidemiologiczna spowodowała, iż w zdrojach dokonaliśmy zmian konstrukcyjnych ograniczających możliwość korzystania z nich jedynie do napełniania osobistych butelek. Aby zapewnić Państwu higieniczne i bezpieczne warunki użytkowania, zdroje będą cyklicznie monitorowane i dezynfekowane przez naszych pracowników.

Prosimy, aby korzystając ze zdrojów stosować się do poniższych zaleceń:

  • nie dotykać ustami żadnej części zdroju,
  • nie dotykać rękami niczego poza przyciskiem, zwłaszcza końcówki wylotu wody,
  • unikać rozlewania wody przy napełnianiu butelek,
  • stosować własne, czyste butelki,
  • unikać pośpiechu.

Dla przypomnienia o niezbędnych wymaganiach, na urządzeniach zamieściliśmy  piktogramy i krótkie hasła, które  przypominają o ich przeznaczeniu i zasadach korzystania:

– „TYLKO DO NAPEŁNIANIA BUTELEK” – napis z grafiką na niebieskim tle – zdroje obecnie umożliwiają jedynie napełnianie butelek wodą, a utrudniają bezpośrednie jej spożywanie,

– „PRZESTRZEGAJ HIGIENY, COVID 19” – napis na czerwonym tle z rysunkiem wirusa przypominający o przestrzeganiu zasad higieny i bezpieczeństwa zgodnie z przepisami przeciwepidemicznymi.

– „ZACHOWAJ DYSTANS 2 m” – napis z wizerunkiem wirusa na żółtym tle przypominający
o konieczności zachowania odległości 2 m od osób korzystających ze zdroju.

Stosowanie przez nas wszystkich zasad profilaktyki zdrowotnej, dbanie o higienę osobistą, unikanie dużych skupisk ludzi i zachowanie odpowiedniej odległości podczas kontaktu z innymi osobami ograniczy do niezbędnego minimum ryzyko rozprzestrzeniania wirusa oraz pozwoli nam zachować zdrowie i cieszyć się walorami schłodzonej Oławskiej Średniozmineralizowanej.

Prosimy o uważne stosowanie się do ww. zaleceń i życzymy smacznego.

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.