BASIA – Bezpłatny Automatyczny System Informowania o Awariach

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie z przyjemnością powiadamia o wprowadzeniu nowej całkowicie bezpłatnej usługi dla Państwa. Usługa ma na celu powiadamianie naszych Klientów o kluczowych sprawach z punktu widzenia odbiorców naszych usług w tym: informowanie o planowanych pracach na sieci wod. – kan., o czasowych brakach w dostawie wody, o awariach itp.

Usługa  została uruchomiona w dniu 19 października 2010 roku i polega  na wysyłaniu do Państwa krótkich bezpłatnych informacji tekstowych w formie sms na wskazane przez Państwa telefony komórkowe.

Aktywacja usługi to tylko trzy proste czynności:

1. Odszukaj ulicę z tabela kodów dla BASIA


2. Wpisz prawidłowy kod swojej ulicy z tabela kodów dla BASIA

 

3. Wyślij SMS* z wybranym kodem pod numer:


a system BASIA  wyśle Ci potwierdzenie aktywacji usługi !

Aby deaktywować usługę powiadamiania BASIA ZWiK należy wysłać SMS* wg instrukcji w treści dopisując „NIE”

*jednorazowa opłata za SMS zgodna  z taryfą operatora telefonii komórkowej.

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie z przyjemnością informuje, że system BASIA (Bezpłatny Automatyczny System Informowania o Awariach) właśnie obchodzi swoje pierwsze urodziny i cieszy się coraz większą popularnością.

Dzięki wdrożonemu w październiku ubiegłego roku systemowi zakład wodociągów na bieżąco informuje wszystkich zainteresowanych o istotnych zdarzeniach na sieci wod-kan.

Przypominamy, że system błyskawicznie wysyła wiadomości w formie krótkich sms, na zadeklarowane przez Państwa numery telefonów komórkowych. Dzięki niemu każdy, kto wyraził taką wolę, otrzymuje błyskawicznie i z pierwszej ręki, ważne informacje nt. zakłóceń w dostawie usług w konkretnym rejonie miasta Oława.

Zwiększająca się ilość osób korzystających z systemu dowodzi wielkiej atrakcyjności i użyteczności takiego systemu przekazywania informacji.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.