Opublikowany: 19, lipiec, 2021, przez: Grzegorz Zienkiewicz

PROSIMY O NIEZAŚMIECANIE ZDROJÓW

Dla Państwa komfortu w lipcu uruchomiliśmy 9 zdrojów do picia Oławskiej Średniozmineralizowanej. Dzięki nim, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego (więcej tutaj), każdy może schłodzić się i ugasić pragnienie.

Urządzenia są przez nas cyklicznie monitorowane i dezynfekowane po to, aby zapewnić Państwu higieniczne i bezpieczne warunki ich użytkowania, co jest szczególnie istotne w warunkach ciągle istniejącego zagrożenia epidemiologicznego.

Niestety, z wielką przykrością zaobserwowaliśmy, iż niektórzy korzystają z nich niezgodnie z przeznaczeniem i wykorzystują je jako miejsce do wrzucania śmieci. Codziennie wybieramy z nich resztki pożywienia, skórki od bananów, łupki po słoneczniku, folie, papiery
i inne elementy, które absolutnie nie powinny się w nich znaleźć. Takie zachowania niszczą poczucie czystości i estetyki, które jest absolutnie niezbędne dla spełnienia roli zdrojów.

To od nas zależy jakim miastem będzie Oława i czy będziemy się w nim czuć dobrze. Stosujmy się więc do zaleceń i dbajmy o nie wspólnie.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.