Opublikowany: 14, luty, 2024, przez: Grzegorz Zienkiewicz

Rozstrzygnięcia konkursu pn. „Zaprojektuj kurtynę zamgławiającą i mural na Skwerze Praw Kobiet w Oławie” zorganizowanego przez ZWiK Sp. z o.o. w Oławie

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie informuje, iż w dniu 12.02.2024 r. w siedzibie Akademii Sztuk Pięknych im. Edwarda Gepperta we Wrocławiu odbyło się spotkanie komisji konkursowej w sprawie rozstrzygnięcia konkursu pn. „Zaprojektuj kurtynę zamgławiającą i mural na Skwerze Praw Kobiet w Oławie” zorganizowanego przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie.

Prace konkursowe zostały przekazane do zapoznania się wszystkim członkom komisji. Komisja oceniła oraz wybrała laureatów spośród złożonych 5 koncepcji konkursowych przygotowanych przez studentów. W ocenie koncepcji była brana pod uwagę estetyka wykonania, pomysłowość, spójność projektu, szczegółowość oraz spełnienie wszystkich wymagań stawianych studentom w Regulaminie konkursu.

Komisja przyznała 3 nagrody. Zapraszamy do zapoznania się z nagrodzonymi pracami.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.