Gazele Biznesu

XV Edycja „Gazele Biznesu 2014”

Jest nam niemiernie miło poinformować, że już po raz 6 zostaliśmy uhonorowani tytułem Gazela Biznesu.
Cieszymy się z przyznanego tytułu i serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Klientom za uznanie jakim cieszymy się wśród Państwa. Odzwierciedleniem tego sukcesu są doskonałe rezultaty naszej działalności potwierdzone przez niezależne wywiadownie gospodarcze publikujące swoje badania przy wsparciu ogólnokrajowego dziennika Puls Biznesu.

2015.02 Gazele biznesu

XIV Edycja „Gazele Biznesu 2013”

Z przyjemnością informujemy Państwa, że 11 lutego br. na terenie Stadionu Miejskiego we Wrocławiu odbyła się XIV uroczysta gala, której organizatorem był ogólnopolski dziennik ekonomiczny Puls Biznesu. Kapituła konkursowa dostrzegła dobre wyniki finansowe i pracę ZWiK Sp. z o.o. w Oławie nad doskonaleniem świadczonych usług, honorując naszą spółkę po raz piąty prestiżową nagrodą „Gazelą Biznesu”. Znalezienie się w elitarnym gronie najlepszych spółek w Polsce cieszy nas i stwarza dobrą okazję do podziękowania pracownikom ZWiK Sp. z o.o. w Oławie, władzom miasta, a przede wszystkim Usługobiorcom za pracę nad wspólnym sukcesem.

XIII Edycja „Gazele Biznesu 2012”

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie już po raz 4 z rządu został uhonorowany tym zaszczytnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że nasza firma dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi jest doceniana w świecie biznesu. Swoją pozycję ZWiK Sp. z o.o. w Oławie zdobył dzięki szeregowi podjętych decyzji i strategii rozwoju realizowanej od 10 lat.

XII Edycja „Gazele Biznesu 2011”

Mamy wielki zaszczyt poinformować Państwa, iż nasza Spółka po raz kolejny została uhonorowana nagrodą dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw.Tytuł „Gazeli Biznesu” odebrał w dniu 06.03.2012 r. Prezes naszej Spółki – Krzysztof Pękala wspólnie z Burmistrzem Oławy Franciszkiem Październikiem i z przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółki Grzegorzem Andros.
Jest to już trzecia z rzędu nagroda przyznana naszej Spółce i w rankingu najlepszych przedsiębiorstw konsekwentnie, z roku na roku, Spółka pnie się coraz wyżej.

„Gazela Biznesu 2010”

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie z ogromną satysfakcją informuje, że nasza firma po raz kolejny znalazła się  w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. W rezultacie  zostaliśmy uhonorowani tytułem „Gazela Biznesu XI” wydawanym przez dziennik Puls Biznesu.

„Gazela Biznesu 2009”

Z wielką satysfakcją informujemy Państwa, że nasza firma – Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie znalazł się w gronie najlepszych przedsiębiorstw, które aktywnie rozwijają się w Polsce
i został uhonorowany tytułem :

Kryteriami przyznania tego wyróżnienia są m.in. :
  • dynamiczny wzrost przychodów firmy w okresie trzech ostatnich lat bez ponoszenia strat,
  • wiarygodność firmy,
  • reputacja,
  • wysoki poziom obsługi klientów,
  • prawidłowe traktowanie pracowników,
  • rzetelność i jawność działań.
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.