Gazela Biznesu 2020

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie w ponownie w gronie Gazel Biznesu 2020.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie został laureatem 21 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce. Tym samym znalazł się ponownie w elitarnym gronie Gazel Biznesu oraz w prestiżowym zestawieniu dziennika „Puls Biznesu”.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej 21 edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

Poniżej przedstawiamy otrzymany okolicznościowy dyplom.

Załączone dokumenty

  1. Gazela Biznesu 2020

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.