Prace modernizacyjne układu zasilania energetycznego Zakładu Uzdatniania Wody w Nowym Otoku

Oława dnia 03.06.2022 r.

 

                                                                             Szanowni Państwo

 

            Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie uprzejmie informuje, iż przystępuje do kolejnego etapu prac mających na celu zwiększenie pewności zaopatrzenia miasta w wodę. W ramach tych prac konieczne jest kontynuowanie modernizacji układu zasilania energetycznego Zakładu Uzdatniania Wody w Nowym Otoku.

            Do chwili obecnej zrealizowaliśmy już szereg prac instalacyjnych, które mogły być prowadzone bez ingerencji w proces produkcyjny. Dla ich dopełnienia i uzyskania wysokiego bezpieczeństwa dostaw wody, konieczne jest wykonanie robót wymagających odłączenia zasilania i czasowego zatrzymania pracy zakładu bez możliwości wsparcia agregatem prądotwórczym.

            Powyższe wiąże się niestety z całkowitym wstrzymaniem dostawy wody do sieci wodociągowej na całym obszarze miasta, a tym samym wstrzymaniem dostawy wody
do Państwa.

            W celu zminimalizowania związanych z tym utrudnień, konieczne do wykonania prace przeprowadzimy w godzinach nocnych, z piątku na sobotę tj. w dniu 10.06.2022 roku od godz. 22:00 do godz. 6:00 w dniu 11.06.2022 roku.

            Zapewniamy Państwa, że dochowamy najwyższej staranności w sprawnym zaplanowaniu i przeprowadzeniu tego zadania.

            W przypadku wystąpienia niepokojących Państwa zdarzeń, prosimy o kontakt telefoniczny pod czynnym całodobowo numerem pogotowia wodociągowo-kanalizacyjnego 994. Równocześnie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz do korzystania z systemu BASIA (Bezpłatny Automatyczny System Informowania o Awariach), poprzez który na bieżąco informujemy o wszystkich zdarzenia dotyczących dostaw wody i odbioru ścieków (więcej na www.zwik.olawa.pl).

            Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość, a za ewentualne utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.