Rozpoczęliśmy budowę nowego zdroju ulicznego!

Informujemy, że w dniu dzisiejszym rozpoczęły się prace ziemne związane z budową podejścia wodociągowego pod zdroj uliczny przy Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie, ul. Zielna 1B. 👷‍♂️🚜

📍 Będzie to pierwszy z sześciu nowych zdrojów ulicznych, które ZWiK planuje uruchomić w nowych lokalizacjach na terenie Oławy w 2026 roku.

💙 Rozbudowa sieci zdrojów ulicznych to kolejny krok w kierunku zwiększenia dostępności do świeżej, oławskiej wody dla mieszkańców i odwiedzających nasze miasto.

📸 O postępach prac oraz kolejnych lokalizacjach będziemy informować na bieżąco.

#ZWiKOława #Oława #WodaDlaMieszkańców #ZdrójUliczny #Inwestycje #OławskaWoda #MuzeumMotoryzacjiWena 💧🏗️🚰

Pozostałe Aktualności

Harmonia natury w każdej kropli

Oławska Średniozmineralizowana

K+ POTAS - 4,55 mg/l

Wspiera prawidłową pracę mięśni oraz reguluje gospodarkę wodno-elektrolitową. Idealny dla aktywnego stylu życia.

2+ Ca WAPŃ 84,5 mg/l

Budulec zdrowych kości i zębów, który pomaga zachować sprawność ruchową. Niezastąpiony w codziennej diecie.

Szklanka wody 01 - bez tla

CL- CHLOR 15,0 mg/l

Niezbędny dla utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej i wspomagania procesu trawienia. Dba o komfort układu pokarmowego.

MG 2+ MAGNEZ 14,75 mg/l

Naturalny sprzymierzeniec w redukcji zmęczenia i stresu. Wspiera układ nerwowy i odpornościowy każdego dnia.