Gazela Biznesu 2017

Miło nam poinformować, iż ZWiK Sp. z o.o. w Oławie ponownie znalazł się w zaszczytnym gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Z tego tytułu uhonorowany został prestiżową nagrodą „Gazela Biznesu 2017” przyznawaną przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu”. Spółka kolejny raz spełniła wszystkie kryteria edycji rankingu. Wyróżnienie to otrzymane przez nas po raz dziewiąty, odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność Spółki, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę na lokalnym rynku. Osiągnięte wyniki ekonomiczno-finansowe odzwierciedlają słuszną politykę przedsiębiorstwa oraz pozwalają myśleć o dalszym jej rozwoju i dalszym polepszaniu jakości świadczonych usług.

W dniu 20.02.2018 r. przedstawiciele ZWiK Sp. z o.o. w Oławie odebrali przyznaną nagrodę „Gazela Biznesu 2017” podczas uroczystej wieczornej gali zorganizowanej w Klubie Biznesowym na terenie Stadionu Wrocław.

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.