Gazela Biznesu 2021

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie uhonorowany Gazelą Biznesu 2021.

Z przyjemnością informujemy, iż Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie po raz 12 została laureatem Gazeli Biznesu (w 22 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce). Powyższe potwierdza, iż ZWiK Sp. z o.o. w Oławie jest spółką stabilną, o bardzo dobrej kondycji finansowej i jest dobrze zarządzana.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Gazeta ekonomiczna „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Mianem „Gazela Biznesu” tytułuje się firmę, która spełniła następujące warunki:

  • działała nieprzerwanie od co najmniej 2018 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł,
  • w ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost,
  • nie miała straty,
  • udostępniła wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji.

O miejscu firmy na liście rankingowej w niniejszej edycji decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2020 vs. 2018).

W 22 edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4490 firmy z całej Polski (miejsce ZWiK 3908 w kraju, w województwie dolnośląskim 274, roczny wzrost przychodów o 110,66%).

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.