Konkurs literacki pn. „Nie wyrzucaj skarbu w błoto”

Z wielką przyjemnością informujemy, iż konkurs literacki pod nazwą „Nie wyrzucaj skarbu w błoto” został rozstrzygnięty.

Organizator konkursu po sprawdzeniu i podliczeniu wszystkich oddanych do dnia 14.12.2020 r. do godziny 8:00 drogą internetową głosów dokonał wyboru wierszy i przyznał następujące nagrody: 

I nagrodę – tablet otrzymał Witold Wołosiuk ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Oławie

II nagrodę – smartfon otrzymał Kornel Karkoszka ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Oławie,

 

III nagrodę – zestaw słuchawkowy otrzymał Filip Kubiczek ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Oławie,

 

nagrodę specjalną – głośnik mobilny bluetooth otrzymała Anna Grzeszczuk ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Oławie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za opracowanie ciekawych wierszy, oraz za oddawanie głosów w internetowym głosowaniu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

 

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie  literackim pod nazwą „Nie wyrzucaj skarbu w błoto”.

Celem konkursu jest kształtowanie ekologicznej świadomości dzieci i młodzieży oławskich szkół podstawowych w zakresie racjonalnego korzystania z wody – Oławskiej Średniozmineralizowanej.

Poprzez Wasz udział w konkursie, chcemy poszerzać wiedzę o walorach produkowanej przez ZWiK Sp. z o.o. w Oławie wody i zachęcić do jej spożywania bez przegotowania. Przekonując dodatkowo o jej unikalności i wartości pragniemy także wykreować naturalną zdolność oszczędzania i potrzebę dbania o jej niezużywanie do podlewania ogrodów.

Zadaniem uczestników jest napisanie kilkuzwrotkowych, rymowanych wierszy propagujących powyższe idee a rezultatem konkursu będzie zbiór wierszy promujących walory Oławskiej Średniozmineralizowanej oraz przedstawiających ZWiK Sp. z o.o. w Oławie jako nowoczesne, dbające o środowisko naturalne przedsiębiorstwo produkujące smaczną i cenną wodę.

Najciekawsze wiersze będą podstawą naszych dalszych działań marketingowych. Umieścimy je na produktach reklamowych, które będziemy rozpowszechniać podczas akcji promocyjnych Spółki.

Dla autorów najlepszych prac przewidzieliśmy jak zwykle ciekawe nagrody rzeczowe.

Załączone dokumenty

  1. Regulamin Konkursu literackiego
  2. Formularz zgłoszeniowy udziału w Konkursie literackim
  3. Folder reklamowy

 

Ta strona została wyświetlona już 4655 razy
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.