Kompleksowe wykonywanie sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Oławie ma przyjemność przedstawić Państwu specjalną ofertę przyłączania się do nowopowstałych i istniejących sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Oferujemy Państwu kompleksową usługę polegającą na zaprojektowaniu i wykonaniu przyłączy.  Podstawową zaletą dla Państwa jest oszczędność czasu i pieniędzy.

Poniżej przedstawiamy Państwu ofertę kompletnego działania zawierającą wykonanie projektu za 1 zł*.

Aby skorzystać z oferty należy:
1. Złożyć wniosek o wycenę kompleksowego wykonania przyłącza, którego formularz możecie Państwo pobrać w siedzibie Biura Obsługi Klienta (BOK) lub klikając Wniosek o wycenę wykonania przyłącza.
2. Po przygotowaniu bezpłatnej, indywidualnej dla każdego z Państwa wyceny usługi i po jej zaakceptowaniu zostaniecie Państwo poproszeni o złożenie formularza Zlecenie na wykonanie przyłącza oraz Pełnomocnictwa z dołączeniem tytułu prawnego do posiadanej nieruchomości. Od tego momentu nasza Spółka przystąpi do opracowania projektu przyłącza i w Państwa imieniu będzie występowała do instytucji w sprawie dokonania wymaganych uzgodnień branżowych, uzyskania pozwoleń, decyzji oraz akceptacji Zakładu Uzgodnień Dokumentacji Projektowej. Jednocześnie przypominamy, iż w każdym momencie możecie Państwo uzyskać informacje o postępie prac związanych z realizacją Państwa zlecenia w BOK.
3. Z chwilą ukończenia prac projektowych przedstawiciele naszej Spółki po wcześniejszym ustaleniu z Państwem dogodnego terminu przystąpią do wykonania prac budowlano – montażowych.
4. Po wykonaniu zleconego zadania zostaniecie Państwo poproszeni o podpisanie Protokołu odbiorowego co sfinalizuje naszą współpracę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Jednocześnie informujemy, iż powyższe formularze możecie Państwo pobrać w siedzibie Biura Obsługi Klienta lub klikając na konkretny formularz.

*1 zł netto

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.