#

Drzwi Otwarte w ZWiK 2017

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasz zakład podczas Drzwi Otwartych w ZWiK.

Miło nam poinformować, że wpłynęły do nas podziękowania za udział i zorganizowanie Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2017 otrzymane od Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Pani Jadwigi Emilewicz oraz Marszałka Województwa Dolnośląskiego Pana Cezarego Przybylskiego.

podziekowania-marszalka-wd

dniotwarte_logo_poziom_cmyk

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w IV obchodach „Drzwi otwartych w ZWIK” zorganizowanych przez nasze przedsiębiorstwo w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”. W tym roku uroczystość odbędzie się w dniu 19 maja na terenie miejskiej oczyszczalni ścieków w Oławie przy ulicy Rybackiej 31.

Kontynuując naszą działalność proekologiczną z wykorzystaniem Funduszy Europejskich, podobnie jak w latach poprzednich, zostaliśmy zaproszeni przez Ministerstwo Rozwoju do udziału w ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”. Informacja o naszym uczestnictwie zamieszczona została na stronie http://www.dniotwarte.eu/. Akcja służy propagowaniu wiedzy na temat projektów inwestycyjnych realizowanych dzięki wsparciu Unii Europejskiej.

Od roku 2008 ZWiK Sp. z o.o. w Oławie pięciokrotnie występował o środki unijne i w efekcie pozyskał‚ blisko 45 mln zł‚ na inwestycje wartości prawie 70 mln zł. Dzięki nim zmodernizowaliśmy i rozbudowaliśmy oławski system produkcji i dostawy wody oraz odbioru i unieszkodliwiania ścieków.

Skala naszych działań spowodowała, że Oława obecnie może szczycić się blisko 100 % dostępnością do naszych usług. Oznacza to, że niemal w każdym miejscu Oławy istnieje możliwość przyłączenia się do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Zbudowany w oparciu o najnowocześniejsze technologie i rozwiązania techniczne system pozwala dostarczać naszym odbiorcom, doskonałej jakości Oławską Średniozmineralizowaną wodę bogatą w cenne minerały. W 100% pochodzi ona ze studni głębinowych, których zasoby ukształtowały się w pierwszym okresie ery kenozoicznej, a więc ok. 65 do 1,8 mln lat temu.

Dbając o środowisko naturalne i promując ekologię, realizujemy również profesjonalny proces odbierania i oczyszczania ścieków. Stosowana technologia skutecznie unieszkodliwia i eliminuje zanieczyszczenia w ściekach do tego stopnia, że powstała po ich oczyszczeniu woda, jest czystsza od wielu dolnośląskich rzek.

Efekty naszych prac sprawiają, iż dzisiaj ZWiK Sp. z o.o. w Oławie jest postrzegany nie tylko przez oławian, za firmę nowoczesną, innowacyjną i sprawnie zarządzaną. Potwierdza to otrzymywany przez 8 lat z rzędu tytuł Gazela Biznesu. Wyróżnienie to przyznawane jest przez ogólnopolski dziennik ekonomiczny Puls Biznesu, za doskonałe wyniki finansowe, rzetelność, jawność działań, reputację, wiarygodność oraz wysoki poziom usług świadczonych klientom.

Zapraszając do nas dzieci i młodzież oławskich szkół‚ chcemy kształtować świadomość proekologiczną oraz promować zdrowy tryb życia. Naszym celem jest przekazanie, że stan środowiska i jego ochrona zależy od każdego z nas więc mamy na to wpływ.

Poprzednie edycje naszego iwentu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów oławskich szkół. Dostrzegając duże zaciekawienie, uśmiech i radość na twarzach dzieci i młodzieży biorącej udział w naszych dotychczasowych obchodach dni otwartych, zaplanowaliśmy, jak zwykle interesujące prelekcje, ciekawe gry i zabawy.

Dla uczniów o szczególnych umiejętnościach plastycznych przygotowaliśmy konkurs ZWiKArt pod nazwą „Wodny Świat ZWiK”. Zadaniem artystów będzie namalowanie ich wyobrażenia ZWiK Sp. z o.o. w Oławie jako przedsiębiorstwa dostarczającego Oławską Średniozmineralizowaną wodę. Wyłonieni następnie, w wyniku głosowania internetowego laureaci, otrzymają atrakcyjne nagrody w formie dofinansowania do wycieczek szkolnych dlatego serdecznie zachęcamy do wzięcia w nim udziału.

Będzie nam miło Państwa gościć w dniu 19.05.2017 r. w godz. od 8:00 do 14:00. Bardzo liczymy na Państwa obecność i czynny udział‚ w konkursach dzieci i młodzież.

Konkurs ZWiKArt

Załączone dokumenty:

1. Regulamin konkursu ZWiKArt 2017

2. Formularz zgłoszenowy ZWiKArt 2017

3. Formularz – lista uczestników ZWiKArt 2017

 

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.