Kontrakt ul. Serdeczna, ul. Łagodna

26.08.2015 r.

ZWiK Sp. z o.o. w Oławie informuje, że zadanie dotyczące budowy sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w rejonie ul. Serdecznej i ul. Łagodnej zostało zakończone. Od dnia 26.08.2015 r. mieszkańcy ww. rejonu mają możliwość podłączania swoich nieruchomości do do sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej.

15.07.2015 r.

Z satysfakcją informujemy, że w dniu wczorajszym ZWiK dokonał posadowienia zbiornika przepompowni ścieków sanitarnych w ul. Serdecznej. Dzięki temu możliwość odbioru ścieków uzyskają nieruchomości z rejonu ul. Serdecznej oraz części ul. Łagodnej.

Roboty wykonywane były w szczególnie trudnych warunkach ze względu na 6 metrową głębokość wykopu oraz wysoki poziom i napływ wód gruntowych. Do montażu niezbędne było zastosowanie zestawu igłofiltrów oraz szalowanie ścian za pomocą szalunków słupowych. Zbiornik z polimerobetonu, o wadze 3 ton, wysokości 6 m i średnicy 1200 mm, w ciągu kilku godzin został sprawnie posadowiony na żelbetonowej płycie fundamentowej grubości 15 cm i obetonowany.

W kolejnych dniach zostanie zamontowane wyposażenie pompowni a następnie dokonamy złączenia przepompowni z wykonaną już wcześniej siecią kanalizacji sanitarnej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.