#

Konkurs Samochód ZWiK w Twoich kolorach

Witam na stronie konkursu „Samochód ZWiK w Twoich kolorach”

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz internautom za udział w głosowaniu oraz
gratulujemy zwycięzcom:

Pani  Annie Szewczyk
z  klasy V A – Szkoła Podstawowa nr 8 w Oławie
za najlepszy indywidualny projekt  w kategorii szkół podstawowych w klasach 4-6
oraz
za najciekawszy projekt, który będzie inspiracją do wymalowania pojazdu
NAGRODA: Konsola Xbox 360 Slim 4GB + Kinect,

Anna Szewczyk kat klasy 4_6

 Pani Natalii Cygan
z klasy II B – Liceum Ogólnokształcące nr  1 w  Oławie
za najlepszy indywidualny projekt w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
NAGRODA: Konsola Xbox 360 Slim 4GB + Kinect,

Natalia Cygan  kat gimanzja i ponadgimnazja

Pani Weronice Frąckowiak
z klasy I C – Gimnazjum nr 2 w Oławie

za najciekawszy projekt w wyniku głosowania internetowego
nagroda specjalna dla klasy oraz dla jego autora
NAGRODA INDYWIDUALNA : TABLET
NAGRODA DLA  KLASY:
CZEK NA 1000 ZŁ NA WSKAZANY PRZEZ WYCHOWAWCĘ KLASY CEL

Weronika Frąckowiak

 Koniec głosowania:

Serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie
Ponadto informujemy, że wyniki Konkursu zostaną opublikowane w dniu 27.03.2014 r. 

 Wielkie głosowanie ruszyło:

Informujemy, że głosowanie w konkursie trwa do dnia 20.03.2014 r. do godziny 15:00

 Drodzy Państwo zgodnie z zasadami konkursu od dnia dzisiejszego tj. od 13.03.2014 r. do 20.03.2014 r. rusza głosowanie internetowe  na najciekawszy projekt.  Komisja Konkursowa dokonała wyboru z pośród 900 projektów 28 prac, które zostaną poddane Państwa ocenie – głosowaniu. Zwycięzcą Konkursu w kategorii najciekawszych projektów w głosowaniu internetowym będzie autor projektu, który uzyska najwięcej głosów. Każdy internauta może oddać tylko jeden głos.
Galeria prac w zakładce „Wszystkie prace konkursowe” lub klikając w poniższy baner.

Przypomnijmy że nagrodę specjalną tj. tablet multimedialny dla autora pracy oraz nagrodę pieniężną o wartości 1000 zł dla jego klasy w postaci dofinansowania na dowolny, wskazany przez wychowawcę klas cel, otrzyma ten projekt który uzyska największą ilość głosów internautów.

 

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

 

WAŻNE : Informujemy, że uległ zmianie termin uroczystego ogłoszenia wyników  i wręczenia nagród z dnia 25.03.2014 r. na dzień 27.03.2014 r. – § 7 Regulaminu konkursu. Program uroczystości zostanie opublikowany w późniejszym terminie.

 

07.02.2014 r

     Od 5 lat intensywnie inwestujemy w infrastrukturę wodociągowo kanalizacyjną wykorzystując środki z Unii Europejskiej. Do tej pory, dzięki zaangażowaniu i wsparciu Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Romana Kaczora, otrzymaliśmy już prawie 33 mln zł.  Nasze działania skupione są na obniżenie, w dłuższej perspektywie czasowej, kosztów korzystania z sieci wodociągowej i kanalizacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem dbałości o środowisko naturalne. Z uwagi na powyższe z przyjemnością pragniemy poinformować, iż otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie w wysokości prawie 1 mln zł do zakupu i dostawy samochodu specjalistycznego do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji. Samochód ten  będzie najnowocześniejszym, najbardziej zaawansowanym technologicznie pojazdem z całej  naszej floty. Jego wykorzystanie, znacznie skróci czas udrażniania sieci oraz pozwoli  na zaoszczędzenie używanej do tego procesu wody. Znając i doceniając kreatywność dzieci i młodzieży chcemy zaprosić uczniów oławskich szkół do stworzenia projektu plastycznego wymalowania pojazdu, tak aby na trwałe wpisał się w krajobraz naszego miasta.

      Dlatego z wielką radością zapraszamy uczniów szkół do wzięcia udziału  w Konkursie pn. „Samochód ZWiK w Twoich kolorach”. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież w wieku szkolnym szkół: stopnia podstawowego (klasy 4-6), gimnazjalnego i ponadgimnazjalnego, uczęszczające do szkół na terenie Oławy.         

     Celem konkursu jest wybór projektu, który będzie inspiracją do wymalowania naszego pojazdu. Dla autorów najciekawszych projektów przygotowaliśmy nagrody w następujących kategoriach:
o   najlepszy indywidualny projekt w kategorii szkół podstawowych,
o   najlepszy indywidualny projekt w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych,
o   najlepszy projekt w głosowaniu Internautów.

Główną nagrodą w konkursie jest Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 4GB + Kinect

Prace można wykonywać dowolną techniką na szablonach, które dostarczyliśmy do oławskich szkół oraz które są dostępne poniżej:

Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.