Dni Otwarte Funduszy Europejskich w ZWiK_2014

MIR - Banner 750x200

Serdecznie informujemy, iż z okazji przypadającej w tym roku 10 rocznicy członkowstwa naszego kraju w Unii Europejskiej, w całej Polsce organizowane będą uroczyste obchody, będące doskonałą okazją do zaprezentowania osiągnięć i korzyści wynikających z przynależności do wspólnoty europejskiej.

Z dumą zawiadamiamy, że dzięki efektywnie wykorzystanym, przez nasz zakład środkom unijnym, Oława może poszczycić się ponad 99% stopniem skanalizowania  i zwodociągowania, co plasuje nasze miasto w ścisłej czołówce krajowej. Pozyskane środki pozwoliły nam na trzykrotne zwiększenie wartości posiadanego majątku do wartości bliskiej 120 mln zł.

Jako skuteczny beneficjent środków unijnych ZWiK Sp. z o.o. w Oławie został wytypowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, do zaszczytnego grona przedsiębiorstw, które mogą zaprezentować swoje osiągnięcia i skalę zmian jakie nastąpiły dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich.

Wobec powyższego od 6 do 9 maja br. gorąco zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszymi dokonaniami i inwestycjami jakie poczyniliśmy na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tych dniach udostępnimy do zwiedzania nasze obiekty i przedstawimy procesy jakie, dla Oławian, realizuje nasza firma. W godz. 9:00 do 13:00 na terenie oczyszczalni ścieków przy ul. Rybackiej 31 z przyjemnością zapoznamy Państwa z unikalną technologią oczyszczania ścieków. Zaprezentujemy flotę naszych pojazdów specjalistycznych oraz zaprosimy do zwiedzenia galerii zdjęć naszych budowanych obiektów wraz z kilkudziesięcioma pracami, wykonanymi przez uczniów oławskich szkół, na konkurs pn. „Samochód ZWiK w Twoich kolorach”. Zaproponujemy Państwu także zwiedzenie zakładu uzdatniania wody w Nowym Otoku, do którego zostaniecie Państwo dowiezieni przez nas specjalnie wynajętym autobusem. Tam poznacie tajniki ujęcia, uzdatniania i dostarczania, do Waszych domów, wody o parametrach wody średniozmineralizowanej i zaprosimy do jej degustacji ze specjalnych urządzeń tzw. zdrojów, które niebawem pojawią się w każdej oławskiej szkole.

Zorganizowane grupy (max 30 osób) prosimy o wcześniejszy kontakt z naszymi pracownikami pod nr tel. 71 303 95 34 lub 664 979 157 lub 662 159 028, którzy ustalą najlepszy termin i godzinę Państwa przybycia. Zgłoszenia możecie Państwo przesyłać także drogą e-mail na adres bok@zwik.olawa.pl

zwikus

Ta strona została wyświetlona już 6095 razy
Informacja: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.